o nás

V oboru nákladních přeprav se pohybujeme od roku 1996. Vlastní firma ATW service byla po předchozí praxi a zkušenostech oficiálně založena počátkem roku 2003.

Zaměřujeme se především na speciální a expresní přepravy (kusové zásilky, paletové zboží, náklady do hmotnosti 24.000 kg) nejen v rámci ČR, ale i celé EU. Důležitá je pro nás dosažitelnost našich služeb a okamžitá reakce dle požadavků zákazníka.
Ve většině případů jsme schopni přistavit vozidlo k nakládce během několika minut až hodin (v závislosti na vzdálenosti k místu nakládky). Pokud máme všechna vlastní vozidla v terénu, ihned kontaktujeme některou z mnoha spolupracujících firem.

Nic není problém...


Dále nabízíme tuzemské i zahraniční přepravy osob za různorodým účelem (poznávací zájezdy, dovolené, vodní a cyklo-turistika, zájezdy na koncerty, atd.). Provádíme V.I.P. servis na koncertech či turné hudebníkům a kapelám.Stačí říct kdy a kam…


novinkyPodzim '16

Mini Truck Challenge 2016 - aneb testujeme a vybíráme vhodného nástupce našeho tahače Iveco.

Jaro '16

Odpovědí na potřebné zvýšení objemu přepravovaného nákladu je pořízení speciálního dvoupatrového návěsu Burgers.

Jaro '15

Na přání zákazníka pořizujeme tahač IVECO STRALIS se skříňovým návěsem a hydraulickým čelem.

Říjen '14

V rámci obměny vozového parku jsme pořídili další Iveco Daily 35S17V a také další speciál Mercedes Atego 1222.

Říjen ‘13

Na požadavek našeho zákazníka jsme pořídili Mercedes-Benz Atego 1218 se speciální skříňovou nástavbou a hydraulickým čelem.

Duben ‘12

Máme dalšího nového Itala ve stáji, tentokrát IVECO DAILY 35S18V se silným 3-litrovým motorem.

Červenec ‘11

Unaveného francouzského elegána již vystřídal italský mladík v podobě osobního vozu FIAT DUCATO 2,3JTD L2H2. Foto viz. technika.

Srpen ‘10

V půli září bude k dispozici nový velkoobjemový vlek (2x2x5m) za Iveco Daily. Celá souprava tak pojme až 35 cbm a 4 tuny nákladu !!! (mrkni zde).