OZVUČENÍ, OSVĚTLENÍ? MOBILNÍ PÓDIUM? KONCERT, FESTIVAL, OBECNÍ SLÁVA? NA DEN NEBO NA HODINU? PLZEŇ, ČR, EU? ŽÁDNÝ PROBLÉM ! ! !

Nově nabízíme k pronájmu certifikovaná mobilní pódia Stagemobil L (7x6m a 7x4,5m) a Stagemobil XL (8x6m) od německého výrobce STAGEMOBIL.DE. Další informace a cenik pódií naleznete na specializovaném webu www.podium-plzen.cz

o nás

Historii jsme začali psát v roce 1993, kdy jsme si s přáteli a jejich nově vzniknuvší rockovou skupinou Silver pořídili k živému hraní první „péáčko“. Byla to tehdy ještě klasická 4-pásmová skládačka ohromných reproboxů „home made“ výroby (ať žije Pepa Fidek!), osazených převážně reproduktory Tesla, ale už třeba také velmi kvalitními středovými 12“ Celestion na zvukovodech. Po rozpadu kapely našla apartura několikaleté uplatnění v mobilním diskotýmu s místním DJ Jakubem Macháčkem (dnes Tattoo Controvers). Byla to vskutku zlatá léta... :-)

Během let 1997-1999 postupně došlo k návratu k ozvučování „live“ akcí a koncertů, a také ke kompletní rekonstrukci a rozšíření původního aparátu (viz. technika).

V současné době naše technické vybavení již výrazně nerozšiřujeme, spíše se soustředíme na obměnu a zkvalitnění jednotlivých komponentů v celém zvukovém řetězci. Používáme pouze značkovou a spolehlivou profesionální techniku.

Naše služby poskytujeme zejména nízkorozpočtovým klubům, pořadatelům menších akcí, městům a obcím, ale jsme schopni díky spolupráci s mnoha firmami v oboru (projekce, inteligentní světla, pyroefekty, cathering atd.), zajistit Vám i akce většího charakteru přímo na klíč.

Klademe důraz na vytvoření kvalitního vizuálního a hudebního zážitku nejen pro posluchače a diváky, ale je pro nás důležitá i pohoda na pódiu. Snažíme se vyjít pořadatelům, hudebníkům a účinkujícím maximálně vstříc v jejich požadavcích a přáních.

Jednoduše a prostě – Baví nás to!

Máte-li nějaké dotazy, případně chcete-li levně pořídit kvalitní a značkovou techniku, kontaktujte nás. Rádi Vám odpovíme a poskytneme další informace, rady a kontakty. 
novinky


Zima '16

Dovážíme narychlo novou mobilní stage STAGEMOBIL XL 8x6m a stíháme ještě několik adventních akcí.

Léto '16

Obměňujeme komplet PA a přecházíme na "aktiv". Nově v nabídce řada TTL a TT od RCF.

Jaro '16

Rozšiřujeme světelný park o JB Lighting SPARX 7 a továrnu na kouř SMOKE FACTORY Tourhazer II.

Únor '15

Nově nabízíme k pronájmu mobilní pódium STAGEMOBIL L za zaváděcí ceny. Více info na www.podium-plzen.cz. Objednávky přijímáme již nyní.

Listopad '14

Už se nějaký ten pátek vyrábí a je tak dostatečně otestován, aby mohl doplnit i naše řady. Systém iLive od Allen&Heath.

Srpen '14

Testujeme novinku firmy Megaton - reproboxy NDM 124.

Březen '13

Digitální minipult Mackie DL1608 ve slušivém case, vč. i-Pad3 a wifi routeru u nás nyní k zapůjčení za milých 500,- Kč/den.

Prosinec '12

Tým ATW service přeje hezký zbytek nabitého roku 2012. V tom novém oslavíme 20-leté výročí. Sledujte události na Facebooku.

Červen '12

Za první dva měsíce sezóny jsme odjeli 9 akcí s pódiem a ozvučili dalších 19. Léto v plném proudu. :-)

Leden '12

Začínáme psát novou historii se systémem EAW KF730.

PF 2012

ATW service děkuje všem zákazníkům, příznivcům a fanouškům za letitou podporu.

Prosinec ’11

Nové aktivní pódiové monitory RCF NX-12SMA k Vašim službám. Taktéž poprvé testujeme výkonný 4-kanálový zesilovač CAMCO Q-POWER 10.